Полоцкий государственный университет

Полоцкий
государственный
университет

nagrazhdenie gramotoy banner


За асаблівыя поспехі ў педагагічнай дзейнасці, навучанні і выхаванні студэнтаў, шматгадовую і добрасумленную працу

УЗНАГАРОДЖВАЮЦЦА

Ганаровай граматай выкладчыкі і супрацоўнікі:

выкладчыкі

работнікі факультэта інфармацыйных тэхналогій:

Данчанка Алена Уладзіміраўна, старшы выкладчык кафедры техналогій праграмавання

работнікі інжэнерна-будаўнічага факультэта:

Зафатаеў Віталій Анатольевіч, старшы выкладчык кафедры цеплагазаводазабеспячэння і вентыляцыі

Галеева Марына Юр'еўна, старшы выкладчык кафедры тэхналогіі і абсталявання перапрацоўкі нафты і газу

работнікі механіка-тэхналагічнаго факультэта:

Гвоздзь Галіна Ігараўна, старшы выкладчык кафедры тэхналогіі і абсталявання машынабудаўнічай вытворчасці

Кастрыцкі Віталій Уладзіміравіч, старшы выкладчык кафедры аўтамабільнага транспарту

Фруцкі Віктар Аляксандавіч, дацэнт кафедры аўтамабільнага транспарту

Піліпенка Станіслаў Уладзіміравіч, дацэнт кафедры аўтамабільнага транспарту

Янушонак Аляксандр Мікалаевіч, старшы выкладчык кафедры трубаправоднага транспарту і гідраўлікі

работнікі радыетэхнічнага факультэта:

Танана Вольга Валер’еўна, старшы выкладчык кафедры фізікі

Самсонава Алена Дзмітрыеўна, спецыяліст па суправаджэнні навучальнага працэсу кафедры фізікі

работнікі юрыдычнага факультэта:

Баганенка Уладзімір Антонавіч, загадчык кафедры грамадзянскага права

Прыкалоціна Юлія Леанідаўна, загадчык кафедры крымінальнага права і крыміналістыкі

Савіцкая Крысціна Дзмітрыеўна, старшы выкладчык кафедры грамадзянскага права

Ярмац Алена Мікалаеўна, загадчык кафедры канстытуцыйнага права і дзяржаўнага кіравання

poch gramota psu 1

poch gramota psu 2

супрацоўнікі

Агароднiкава Марыя Аляксандраўна, бібліятэкар 2 катэгорыі навуковай бібліятэкі

Базека Юрый Аляксеевіч, слесар па кантрольна-вымяральным прыборам і аўтаматыцы

Браім Надзея Рыгораўна, пашпартыст інтэрнатаў №1,3,4,5

Буцель Артур Алегавіч, начальнік аддзела рамонту сродкаў вылічальнай тэхнікі і радыёэлектронных прылад

Дадэка Наталля Уладзіміраўна, загадчык інтэрната №1

Джумок Надзея Станіславаўна, спецыяліст па кадрах аддзела кадраў,

Жолудзева Марына Генадзьеўна, намеснік галоўнага бухгалтара бухгалтэрыі,

Крупнова Аксана Георгіеўна, спецыяліст па кадрах аддзела кадраў,

Мудрая Юлiя Аляксандраўна, інспектар інстытута павышэння кваліфікацыі і перападрыхтоўкі

Первянёнак Вольга Аляксандраўна, бухгалтар 1 катэгорыі бухгалтэрыі,

Прыткова Надзея Віктараўна, загадчык інтэрната №5

Свішчоў Аляксандр Міхайлавіч, інжынер 1 катэгорыі аддзела па выхаваўчай рабоце з моладдзю

Цубанаў Арцём Вітальевіч, інжынер 2 катэгорыі Цэнтра інфармацыйных тэхналогій

Чапкевiч Iрына Мікалаеўна, рэдактар 2 катэгорыі рэдакцыйна-выдавецкага аддзела

Чуб Кацярына Уладзіміраўна, адміністратар баз даных Цэнтра інфармацыйных тэхналогій

poch gramota psu 3

poch gramota psu 4



gramota

За эфектыўнае метадычнае забеспячэнне навучальна-выхаваўчага працэсу

УЗНАГАРОДЖВАЮЦЦА

Граматай выкладчыкі і супрацоўнікі:

выкладчыкі

работнікі інжэнерна-будаўнічага факультэта:

Бараўкова Аляксандра Аляксандраўна, старшы выкладчыка кафедры архітэктуры,

Васільева Вераніка Вітальеўна, старшы выкладчык кафедры архітэктуры

Вялюга Алена Сяргееўна, старшы выкладчык кафедры цеплагазаводазабеспячэння і вентыляцыі

Лясовіч Кацярына Віктараўна, старшы выкладчык кафедры цеплагазаводазабеспячэння і вентыляцыі

Лапеза Анжэла Сяргееўна, асістэнт кафедры цеплагазаводазабеспячэння і вентыляцыі

работнікі фінансава-эканамічнага факультэта:

Агароднікаў Аляксандр Аляксандравіч, дацэнта кафедры сацыяльных камунікацый

Матвіенка Аляксандр Ігаравіч, старшы выкладчык кафедры эканомікі,

Мудроў Сяргей Аляксандравіч, дацэнт кафедры сацыяльных камунікацый,

Ціванава Ганна Аляксандраўна, асістэнт кафедры эканомікі,

работнікаў факультэта інфармацыйных тэхналогій:

Лук’янаў Аляксандр Алегавіч, старшы выкладчык кафедры вылічальных сістэм і сетак

Макарава Марына Уладзіміраўна, асістэнт кафедры геадэзіі і геаінфармацыйных сістэм;

работнікі механіка-тэхналагічнаго факультэта:

Брыцік Яўген Васільевіч, асістэнт кафедры тэхналогіі і абсталявання машынабудаўнічай вытворчасці

Ціхан Алена Міхайлаўна, старшы выкладчык кафедры тэхналогіі і абсталявання машынабудаўнічай вытворчасці

работнікаў юрыдычнага факультэта:

Астраухава Алена Мікалаеўна, старшы выкладчык кафедры грамадзянскага права

Шарыкава Вікторыя Паўлаўна, дацэнт кафедры грамадзянскага права

работнікі радыетэхнічнага факультэта:

Матэленак Анастасія Пятроўна, старшы выкладчык кафедры вышэйшай матэматыкі

gramota 1

gramota 2

супрацоўнікі

Алексюценка Ірына Уладзіміраўна, маляр 4 разрада

Войт Лілія Анатольеўна, інжынер па ахове працы

Дук Валянціна Васільеўна, прыбіральшчык памяшканняў службовых інтэрната № 4

Ежелева Кацярына Анатольеўна, юрысконсульт 2 катэгорыі аддзела закупак

Жіхарава Святлана Пятроўна, прыбіральшчык памяшканняў службовых інтэрната № 2

Зуева Ксенія Рамуальдаўна, лабарант кафедры тэхналогіі і абсталявання перапрацоўкі нафты і газу

Iванова Таццяна Алегаўна, перакладчык аддзела сацыяльна-інфармацыйных тэхналогій і паслуг

Карнейчык Валерыя Андрэеўна, перакладчык аддзела сацыяльна-інфармацыйных тэхналогій і паслуг

Крывiцкая Таццяна Уладзіміраўна, педагог-псіхолаг 1 катэгорыі аддзела па выхаваўчай рабоце з моладдзю

Крупеніч Алена Міхайлаўна, маляр 4 разрада

Кавалеўская Алена Уладзіміраўна, прыбіральшчык памяшканняў службовых інтэрната № 2

Кавальчук Антаніна Іванаўна, дзяжурная інтэрната № 4

Лашчыніна Таццяна Сцяпанаўна, прыбіральшчык памяшканняў службовых інтэрната № 4

Лапацуеў Ягор Аляксандравіч, майстар вытворчага навучання кіраванню механічным транспартным сродкам падраздзялення механіка-тэхналагічнага факультэта "Аўташкола"

Лiнкевiч Алёна Валер'еўна, метадыст вучэбна-метадычнага аддзелу

Манака Алена Леанідаўна, камендант вучэбна-лабараторнага корпуса №2

Міраш Валянціна Левонцьеўна, дзяжурная інтэрната № 1

Мядзвецкі Васілій Андрэевіч, вядучы інжынер аддзела " Выпрабавальна-даследчы цэнтр"

Пашкевіч Вольга Валер’еўна, бухгалтар бухгалтэрыі,

Сцепановічус Вольга Дзмітрыеўна, дзяжурная інтэрната № 2

Северана Валянціна Пятроўна, дворнік інтэрната № 4

Фядкевіч Яўгеній Яугеньевіч, кіроўца

Хлуткоў Андрэй Ігаравіч, электраманцер па рамонце і абслугоўваннІ электраабсталявання 4 разрада

Хамянок Жанна Уладзіміраўна, дзяжурная інтэрната № 1

Цыунель Міхаіл Паўлавіч, майстар вытворчага навучання кіраванню механічным транспартным сродкам падраздзялення механіка-тэхналагічнага факультэта "Аўташкола"

Чарняўская Марына Яўгеньеўна, прыбіральшчык памяшканняў службовых ВЛК № 3

Шарстнёва Марына Паўлаўна, метадыст 1 катэгорыi аддзела па выхаваўчай рабоце з моладдзю

Шкодзiна Марына Уладзіміраўна, спецыяліст па працы з аспірантамі

Януць Таццяна Антонаўна, дзяжурная інтэрната № 1

 gramota 3

gramota 4

gramota 5